Pupilo.ee (endine Läätsed.com) on Eesti külastatuim ja suurima valikuga läätsepood, kus paneme rõhku väga heale teenindusele ning kiirele kohaletoimetamisele! 

NB! Kontoris, aadressil Tallinn, Tulika tn 15/17, ruum 323, on suur valik läätsi kohapeal ja saab maksta ka kaardiga :)

OSTETUIMAD TOOTED

SOODUSPAKKUMISED

Kontaktläätsed võimaldavad elada mugavamat elu. Pupilo võimaldab mugavamat ja muretut kontaktläätsede ostmist.

Teeme kõik endast oleneva, et saaksid läätsed kätte kiirelt ning soodsalt. Tahame sealjuures pakkuda kõige paremat teenindust ning meie klientide arvates on see meil päris hästi õnnestunud. Valides meid enda kontaktläätsede regulaarseks varustajaks, saad Sa endale uue sõbra. Ja sõpru meeldib meile hellitada

  • Igale tellimusele paneme kaasa väikese üllatuse, et muuta Su päev pisut rõõmsamaks;
  • saadame kord kuus välja uudiskirja, mis aitab Sul hoida kokku raha ning annab ülevaate uutest toodetest ning sisaldab nõuandeid silmaarstilt;

Liitu ka meie Facebooki lehega, et saaksime paremini üksteisega suhelda:
facebook.com/laatsed
Kui Sul tekib küsimusi meie lehe kasutamisel, siis ootame tööpäeviti Sinu kõne numbrile: 5682 1121 või saada meile e-kiri: info@pupilo.ee Meeldivat ostlemist! :)

pupilo on turvaline ostukoht

MIKS ÜLE 20 000 PÜSIKLIENDI EELISTAVAD PUPILO-t


Üle 35€ ostudele

Personaalne teenindus

Kiire transport

Optikapood
Viru Keskuses

Kaasa iga tellimusega

silmaarsti soovitused

Dr. Merle Piik omab 37 aastast silmaarsti kogemust ning annab Sulle nõuandeid silmade eest hoolitsemiseks ja kontaktläätsede ning prillide kasutamiseks.
KLIENDI TAGASISIDE
Kaido Kurvits
 
Siiani olen olnud ühe prillipoe klient ja üllatus üllatus kui peale tellimuse kinnitamist läätsed jõudsid minuni 4 päeva jooksul, super...siiani oli rekord olnud üks kuu.
Loe edasi
KLIENDI TAGASISIDE
Maria Prii
 
Tänu kiirele ning ülimeeldivale teenindusele olen õhinaga ka oma sõpradele Läätsed.com, nüüd Pupilo.ee veebipoodi soovitanud. Suur aitäh ning edu Teile!
Loe edasi
KLIENDI TAGASISIDE
Triinu
 
Suurt headmeelt valmistab ka läätsede hind, mis on tunduvalt soodsam kui optikapoodides.
Loe edasi
KLIENDI TAGASISIDE
Priit Järveots
 
Väga hea oli ka komm koos kaubaga, sellist asja tänapäeval väga tihti ei juhtu. Kokkuvõtteks jäin teie pakutava teenusega väga rahule ja 100% kindlusega kasutan seda teinekordki. Aitäh!
Loe edasi

Testimonials

asfd RELATED POSTS BLOCK BLOG: 2 LATEST POSTS SEOTUD TOOTED:
Peter Smith
Very Good
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Eos possimus expedita sapiente vero libero itaque ipsam perspiciatis voluptatem cupiditate fugiat dolorem esse facere laudantium reprehenderit animi, rerum quos, illo voluptas.
First name Last name
Good