3 Tones Violet

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColourVUE 3 Tones Violet värvilised läätsed on põnev valik, kui Sa ei karda teistest eristuda. Huvitav on asjaolu, et kuigi lillat värvi silmad ei tundu väga loogilised, siis vastu ootusi annavad need väga loomuliku ja ägeda väljanägemise. Soovitame proovida ka Ultra Violet läätsi.


NB! Osad tugevused laos, teistel tarneaeg 24-28 tööpäeva! Uuri lisa meie chatist (paremal nurgas).
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE 3 Tones 3-kuulised värvilised läätsed jäävad Sinu silmas väga loomulikud ja pilkupüüdvad. Vaheta näiteks enda sinine silmavärv pruuni vastu ning Sind esmakordselt nägevad inimesed arvavad, et Su silmade värv ongi pruun! :) Saadaval on 5 erinevat värvust: violetsed- violet sinised - blue rohelised - green hallid - gray pruunid - brown
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
violet Review by
Kvaliteet
5
Tellisin värvi violet, sest tundsin, et vajan vaheldust ja ei kahetse sugugi. Minu roheliste silmade peal oli see lilla justkui mingis mõttes pruun, aga samas ka lihtsalt rohekas lillakas - igatahes huvitav värvikogemus. Julgelt käisin tänaval keset päeva ning kui keegi ka kommenteeris, siis oli see meeldiv kompliment ja mitte keegi ei tulnud küsima "kas see on lilla?", sest lihtsalt see violet pole nii violet kui võiks arvata. Mis on minu arust hea.
Silmas mugav samuti.
Toon "violet" Review by
Kvaliteet
5
Kõik, kes soovivad endale rosinasilmi ja on tavaliselt tellinud pruuni värvi läätsesid: proovige julgelt ka ColorVue 3 tones tooni VIOLET. Minu silm on helerohekas-hallikas ja VIOLET toonis lääts muudab need erinevates valgustes kas pruuniks või tumehalliks. Tulemus on tunduvalt mahedam ja looumulikum, kui pruuni läätsega (nt. pretty hazel, mis võib pisut liiga punaka alatooniga jääda).
Violet Review by
Kvaliteet
3
Olen värvis väga pettunud sest pruunikas-rohelistel silmadel lillat üldse näha ei ole. Värv tuli välja vaid siis kui välguga pilti tegin ja pildi suureks suumisin. Võibolla heledatel silmadel on värvi rohkem näha aga tumedamasilmsed parem ärge ostke. Üldmulje on selline nagu oleksin pruunid läätsed ostnud.

Samas, positiivne on see, et silm on pruunim kui 3 tones pruunide läätsedega! :P
lillad läätsed Review by
Kvaliteet
5
tellisin ColourVUE 3 Violet tooni läätsed, teenindus ja kohaletoimetus on supperkiire....soovitan, läätsede kohapealt....silmas on mugavad, kuid minu hallikas rohelistel silmadel jäi see lilla hoopis pruun....natuke pettunud.
lahe Review by
Kvaliteet
4
Tellisin lillad(violet), enda silmavärv on hele sinakas-hallikas,

Tulemus on loomulik aga omapärane tumedam hall toon, läätse olemasolu näeb ainult väga väga lähedalt. Ootasingi umbes sellist tulemust, sest lillat on täpselt niipalju, et ta lisab mingi huvitava nüansi sealjuures mõjumatta ebaloomulikuna.

Need läätsed ei ole neile, kes soovivad oma silmavärvi kardinaalselt muuta, aga minuarust teevad nad midagi hoopis paremat.

Tume ring läätse ümber teeb pilgu huvitavaks, sügavaks ja teravaks ning silmad suuremaks .

Mugavuse kohapealt olen natuke pettunud, sest mul on eelnev aastatepikkune kogemus erinevate värvitute kontaktläätsedega, neid värvilisi läätsi aga tunnen vahetevahel oma silmas ning nad muudavad pilgu kohati häguseks. Õnneks sellega harjub ja mõne aja pärast ei pane midagi sellist enam tähele.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 3 Tones Violet

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet