3 Tones Green

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColourVUE 3 Tones värvilised läätsed põhinevad tipptehnoloogial, mis sulandavad 3 värvi, muutes läätsed äärmiselt loomulikuks. Kui soovid muuta oma silmavärvi nii, et kõrvalseisja ei oska arvatagi, et Sa läätsi kannad, siis on 3 Tones Sulle parim valik.

Kui Sul on terved silmad, siis täida allolevas väljas ainult parema silma näitajad, vali koguseks 1, tugevuseks 0 ning vali sobilik värvitoon. Seejärel suunatakse Sind maksmise juurde ning paari päeva pärast saad neid läätsi juba kasutada! Proovi juba täna!

3 Tones seeria läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE 3 Tones 3-kuulised värvilised läätsed jäävad Sinu silmas väga loomulikud ja pilkupüüdvad. Vaheta näiteks enda sinine silmavärv pruuni vastu ning Sind esmakordselt nägevad inimesed arvavad, et Su silmade värv ongi pruun! :) Saadaval on 5 erinevat värvust: violetsed- violet sinised - blue rohelised - green hallid - gray pruunid - brown
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Lemmikud! Review by
Kvaliteet
5
Olen korduvalt neid tellinud ja telliksin iga kell uuesti - isegi kui minule vajalike läätseid koheselt kättesaadaval pole. Väga loomulikud läätsed nii värvi kui ka suuruse poolest. Pole järsku üleminekut läätselt oma silmale ega ka kahtlast suurusevahet tavalise iirisega. Lihtsalt lemmikud.
Soovitaksin enne tellimist online klienditeenindajalt üle küsida, kas läätsed on koheselt saadaval või peab ootama, muidu avastate paari nädala pärast, et läätseid pole tulnud.
Minu lemmikud! Review by
Kvaliteet
5
Mina olen nende läätsedega äärmiselt rahul! Kasutan rohelist värvi läätsi, katavad ilusti ära ja jäävad väga kenad. Ei kuiva ka väga kergesti, kui terve päeva kanda, siis vahel õhtu lõpuks annab tunda, et oleks aeg ära võtta. Värvilistest läätsedest kindlasti minu lemmikud!
Suurepärased läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen ColorVue 3 Tones Green läätsesid kasutanud juba üle kahe kuu ja endiselt on silmas väga mugavad. Mul on väga sarnane loomulik silmavärv, seega värvi poolest palju ei muuda, aga silmad on kokkuvõttes tumedamad ja suuremad ja lähedalt vaadates saab aru, et läätsed silmas. Kartsin alguses, et 3-kuulised läätsed on ebamugavamad ja kuivavad kiiremini kui 1-kuulised, aga vastupidi! Palju mugavamad kui kõik 1-kuulised, mis varem proovinud olen. Esimene kord silma pannes läksid silmad uduseks ja pilt oli hägune, aga see kestis vaid esimesel õhtul, järgmisel päeval oli pilt väga selge ja läätsed mugavad. Panen läätsed igal õhtul puhtasse vedelikku seisma ja hõõrun neid enne õrnalt läätsevedelikuga, see ka tõenäoliselt muudab seda, kui kaua nad mugavad tunduvad. Need läätsed on aga kaugelt vaadates nii loomulikud, et ainult üks sõber sai kohe aru, et mul läätsed silmas, teised tükk aega uurisid enne kui uskusid. Soovitan väga neile, kes ei ole varem värvilisi läätsesid kandnud ja tahaksid alustada! Silmad ilusad, pilt selge, kõik väga suurepärane! Teenindus muidugi ka nii nagu alati - kiire ja sõbralik :)
ColorVUE 3 tones - Green Review by
Kvaliteet
4
Endal loomulikud silmad sinised. Tellisin siis omale rohelised. Igatepidi rahul, nii värvuse kui ka selle, et silmad lähevad suuremaks.
Aga nagu eelnevates kommentaarides võis välja lugeda, et silmad kuivavad väga kiiresti ning hakkavad sügelema ning pilt läheb uduseks.
Silmad särama!!! Review by
Kvaliteet
4
Pühapäeval tellitud läätsed potsatasid täna mulle postkasti. Super kiire teenindus.
Juba homme olen rohesilm!!! :)
ColorVue 3 tones green Review by
Kvaliteet
5
Tellisin endale tooni green. Kohaletoimetamine oli superkiire :)
Minu siniseid silmi need läätsed päris roheliseks ei tee, pigem annavad roheka varjundi. Aga see-eest näevad väga loomulikud välja. Nagu eelpoolgi mainitud, teevad vaate kuidagi "teravaks" ja selgeks. Pupilli ava on tegelikult väga normaalse suurusega, aga vahepeal on pilt natuke udune. Eks see ole värviliste läätsede puhul ka ootuspärane.
Silmas on mugavad, vahepeal on ette tulnud, et nad on mul 14- 20 tundi silmas, aga silmad punetama ei hakka, ei häiri üldse. Küll aga on mul raskusi arusaamisega, kumbapidi nad silma käivad :D
colorVue 3 tones green Review by
Kvaliteet
3
Teenindus on SUPER! Paki sain kiiresti kätte!
Kuna omal on ka rohekad silmad, siis eriti pole aru saada, et lääts on silmas. Muudab silmavaate selliseks"teravaks".
Olen rahul!
Meeldivad Review by
Kvaliteet
5
Olen Colorvue 3tones läätsi 2 korda tellinud- rohelisi ja siniseid. Mul endal on harilikud hallid silmad, seega värvi eriti näha ei ole, kuid mõnusalt suureks teeb silmad. Rohelistega oli natukene rohkem näha, et silmades natuke rohelist tooni, kuid sinistega värv absoluutselt puudub. Seega võib neid vabalt igapäevaselt kanda, ilma, et kedagi shokeeriks. Mulle meeldibki see silmade suurenemise efekt. Silmas on mugavad, ei häiri ega uju. :)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 3 Tones Green

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet