laatsed

3 Tones Brown

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColourVUE 3 Tones värvilised läätsed põhinevad tipptehnoloogial, mis sulandavad 3 värvi, muutes läätsed äärmiselt loomulikuks. Kui soovid muuta oma silmavärvi nii, et kõrvalseisja ei oska arvatagi, et Sa läätsi kannad, siis on 3 Tones Sulle parim valik.

Kui Sul on terved silmad, siis täida allolevas väljas ainult parema silma näitajad, vali koguseks 1, tugevuseks 0 ning vali sobilik värvitoon. Seejärel suunatakse Sind maksmise juurde ning paari päeva pärast saad neid läätsi juba kasutada! Proovi juba täna!

3 Tones seeria läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE 3 Tones 3-kuulised värvilised läätsed jäävad Sinu silmas väga loomulikud ja pilkupüüdvad. Vaheta näiteks enda sinine silmavärv pruuni vastu ning Sind esmakordselt nägevad inimesed arvavad, et Su silmade värv ongi pruun! :) Saadaval on 5 erinevat värvust: violetsed- violet sinised - blue rohelised - green hallid - gray pruunid - brown
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Seekord ei ole rahul Review by Kadri
Hind
Kvaliteet
Tellisin selle sarja pruunid läätsed. Olen läätsed.comist tellinud päris mitmed aastad juba läätsesid , ning siiamaani olen rahul. Kuid selle tellimusega, sain 3 kuulised läätsed , mille kehtivusaeg on 2 kuud. Ehk siis maksin täishinna läätsede eest, mida ei saagi kasutada kasutusaja lõpuni.

Läätsed.com kommentaar: Väga kahju, et neid läätsi 3 kuu asemel ainult 2 kuud said kasutada. Paljuski selles juures on oluline ka igapäevane läätsede puhastamine ning hea kvaliteetne hooldusvedelik. Soovitame läätsi igal õhtul puhastada nii, et hõõruda läätse hooldusvedeliku ja näpuga ning siis panna puhtasse hooldusvedelikku seisma. See peaks läätsede kandmisperioodi pikendama! (Postitatud 19.10.2013)
Ilusad. Review by Gerda
Hind
Kvaliteet
Mina tellisin endale pruunid läätsed ja katavad ilusti minu hallikas-sinised silmad ära. Ilusad ja loomulikud jäävad silmas. (Postitatud 09.08.2013)
Väga rahul Review by Laura
Kvaliteet
Hind
Endal on sinised silmad ning ostsin pruunid, väga loomulik tulemus.Ei ole nagu need kriiskavad " big eye" silmad.. (Postitatud 04.06.2013)
ColourVue 3 tones brown Review by E.
Hind
Kvaliteet
Minu rohekaspruunid silmad teevad suuremaks, värvi natuke tumedamaks ning pilgu teravamaks, ainuke asi, et kõrvale vaadates teevad pilgu vähe uduseks.
(Postitatud 09.11.2012)
Rahul ! Review by Laura
Hind
Kvaliteet
Sain enda pruunid läätsed väga ruttu kätte, jõudsid minuni pmst ühe päevaga.
Väga mugavad võrreldes värviliste läätsedega mis varem olen tellinud. Kindlasti tellin uuesti:) (Postitatud 19.05.2011)
colourVue 3 tones brown Review by Kai
Kvaliteet
Hind
Silmas on mugavad aga päris hallikassinisest(nagu minul) pruuni silma ei tee, lisab silmtoonile efekti ja must äär teeb visuaalselt suuremaks, aga siiski palju mainitud suur pupilli osa jääb kohati häirima. (Postitatud 03.11.2010)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 3 Tones Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet