3 Tones Brown

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColourVUE 3 Tones värvilised läätsed põhinevad tipptehnoloogial, mis sulandavad 3 värvi, muutes läätsed äärmiselt loomulikuks. Kui soovid muuta oma silmavärvi nii, et kõrvalseisja ei oska arvatagi, et Sa läätsi kannad, siis on 3 Tones Sulle parim valik.

Kui Sul on terved silmad, siis täida allolevas väljas ainult parema silma näitajad, vali koguseks 1, tugevuseks 0 ning vali sobilik värvitoon. Seejärel suunatakse Sind maksmise juurde ning paari päeva pärast saad neid läätsi juba kasutada! Proovi juba täna!

3 Tones seeria läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE 3 Tones 3-kuulised värvilised läätsed jäävad Sinu silmas väga loomulikud ja pilkupüüdvad. Vaheta näiteks enda sinine silmavärv pruuni vastu ning Sind esmakordselt nägevad inimesed arvavad, et Su silmade värv ongi pruun! :) Saadaval on 5 erinevat värvust: violetsed- violet sinised - blue rohelised - green hallid - gray pruunid - brown
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Hea Review by
Kvaliteet
5
Väga kiire kättesaamine!
Rahul Review by
Kvaliteet
5
Sain väga kiiresti kätte ning hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane! Näevad loomulikud välja ja sobivad hästi igapäevaseks kasutamiseks.
Sobivad neile, kes soovivad loomulikku tulemust. Review by
Kvaliteet
5
Annavad mõnusa pruunika ja loomuliku tooni. Rõhutavad silma, aga ei tee väga ebaloomulikuks. Olen korduvalt ostnud ja väga rahul.
Seekord ei ole rahul Review by
Kvaliteet
2
Tellisin selle sarja pruunid läätsed. Olen läätsed.comist tellinud päris mitmed aastad juba läätsesid , ning siiamaani olen rahul. Kuid selle tellimusega, sain 3 kuulised läätsed , mille kehtivusaeg on 2 kuud. Ehk siis maksin täishinna läätsede eest, mida ei saagi kasutada kasutusaja lõpuni.

Läätsed.com kommentaar: Väga kahju, et neid läätsi 3 kuu asemel ainult 2 kuud said kasutada. Paljuski selles juures on oluline ka igapäevane läätsede puhastamine ning hea kvaliteetne hooldusvedelik. Soovitame läätsi igal õhtul puhastada nii, et hõõruda läätse hooldusvedeliku ja näpuga ning siis panna puhtasse hooldusvedelikku seisma. See peaks läätsede kandmisperioodi pikendama!
Ilusad. Review by
Kvaliteet
4
Mina tellisin endale pruunid läätsed ja katavad ilusti minu hallikas-sinised silmad ära. Ilusad ja loomulikud jäävad silmas.
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Endal on sinised silmad ning ostsin pruunid, väga loomulik tulemus.Ei ole nagu need kriiskavad " big eye" silmad..
ColourVue 3 tones brown Review by
Kvaliteet
4
Minu rohekaspruunid silmad teevad suuremaks, värvi natuke tumedamaks ning pilgu teravamaks, ainuke asi, et kõrvale vaadates teevad pilgu vähe uduseks.
Rahul ! Review by
Kvaliteet
5
Sain enda pruunid läätsed väga ruttu kätte, jõudsid minuni pmst ühe päevaga.
Väga mugavad võrreldes värviliste läätsedega mis varem olen tellinud. Kindlasti tellin uuesti:)
colourVue 3 tones brown Review by
Kvaliteet
3
Silmas on mugavad aga päris hallikassinisest(nagu minul) pruuni silma ei tee, lisab silmtoonile efekti ja must äär teeb visuaalselt suuremaks, aga siiski palju mainitud suur pupilli osa jääb kohati häirima.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 3 Tones Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet