3 Tones Blue

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColourVUE 3 Tones värvilised läätsed põhinevad tipptehnoloogial, mis sulandavad 3 värvi, muutes läätsed äärmiselt loomulikuks. Kui soovid muuta oma silmavärvi nii, et kõrvalseisja ei oska arvatagi, et Sa läätsi kannad, siis on 3 Tones Sulle parim valik.

Kui Sul on terved silmad, siis täida allolevas väljas ainult parema silma näitajad, vali koguseks 1, tugevuseks 0 ning vali sobilik värvitoon. Seejärel suunatakse Sind maksmise juurde ning paari päeva pärast saad neid läätsi juba kasutada! Proovi juba täna!

3 Tones seeria läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE 3 Tones 3-kuulised värvilised läätsed jäävad Sinu silmas väga loomulikud ja pilkupüüdvad. Vaheta näiteks enda sinine silmavärv pruuni vastu ning Sind esmakordselt nägevad inimesed arvavad, et Su silmade värv ongi pruun! :) Saadaval on 5 erinevat värvust: violetsed- violet sinised - blue rohelised - green hallid - gray pruunid - brown
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Silmas ilusad ja mugavad Review by
Kvaliteet
4
3 Tones Blue läätsed on silmas väga mugavad ja loomulikud. Rohelistel silmadel seda sinist tooni näha ei jää, kuid lisavad silmale sära ja teevad silma suuremaks ☺
ColourVUE 3 Tones blue Review by
Kvaliteet
4
Tellisin sinist tooni läätsed. Algul tundusid silmas natuke ebamugavad aga see tunne kadus õnneks kiirelt. Tulemus on tõesti loomulik ning ilus. Muudab silmad suuremaks ning ilmekamaks.

Teenindus oli nagu alati kiire ja professionaalne. Alates sellest ajast kui ma esimest korda siit tellisin, siis mujalt enam küll ei osta.
Seekord ei ole rahul Review by
Kvaliteet
2
Tellisin selle sarja pruunid läätsed. Olen läätsed.comist tellinud päris mitmed aastad juba läätsesid , ning siiamaani olen rahul. Kuid selle tellimusega, sain 3 kuulised läätsed , mille kehtivusaeg on 2 kuud. Ehk siis maksin täishinna läätsede eest, mida ei saagi kasutada kasutusaja lõpuni.

Läätsed.com kommentaar: Väga kahju, et neid läätsi 3 kuu asemel ainult 2 kuud said kasutada. Paljuski selles juures on oluline ka igapäevane läätsede puhastamine ning hea kvaliteetne hooldusvedelik. Soovitame läätsi igal õhtul puhastada nii, et hõõruda läätse hooldusvedeliku ja näpuga ning siis panna puhtasse hooldusvedelikku seisma. See peaks läätsede kandmisperioodi pikendama!
Üldpildis head Review by
Kvaliteet
4
Üldpildis olen rahul tellitud blue-tooni läätsedega, aga märkasin, et silmad kippusid pisut kiiremini tavapärasest ära kuivama. Olen kasutanud ka teisi läätsesid, mille põhjal siis võrdlusmomenti oskasin tuua. Muidu midagi paha ei ole öelda, tuleb kotis silmatilkasid kaasas kanda :)
Blue Review by
Kvaliteet
5
Varsti on kolm kuud täis saamas, kuid läätsed on ikka veel silmas väga mugavad. Endal on hallikas-sinakad silmad ning sõbrannad ka imestasid, kui ilusad ja loomulikud need läätsed mul silmas on :). Teeb silmad ilusaks suureks, säravaks ja minu loomulikust värvist tumedamaks.
Ostuga rahul. Review by
Kvaliteet
5
Läätsed on väga mugavad , silmad ei kuiva. Jätavad väga loomuliku tulemuse , võib-olla isegi liiga :) . Endal rohekad silmad ja päris siniseks need läätsed silma ei tee. Küll aga annavad silmale juurde avatust ja pilk on intensiivsem.
Blue Review by
Kvaliteet
5
Silmas värviliste läätsede kohta üsna mugavad ja teevad silmad põnevamaks :)
Meeldivad Review by
Kvaliteet
5
Olen Colorvue 3tones läätsi 2 korda tellinud- rohelisi ja siniseid. Mul endal on harilikud hallid silmad, seega värvi eriti näha ei ole, kuid mõnusalt suureks teeb silmad. Rohelistega oli natukene rohkem näha, et silmades natuke rohelist tooni, kuid sinistega värv absoluutselt puudub. Seega võib neid vabalt igapäevaselt kanda, ilma, et kedagi shokeeriks. Mulle meeldibki see silmade suurenemise efekt. Silmas on mugavad, ei häiri ega uju. :)
Silmas ilusad ja mugavad! Review by
Kvaliteet
5
Teenindusega ülirahul, väga meeldivad ja vastutulelikud inimesed:)
Sinised läätsed silmas väga loomulikud ja mugavad, kuigi mul väga tundlikud silmad:)
Kokkuvõte. Review by
Kvaliteet
5
Sinised minu halli silma peal siniseks siiski ei jää, kuid suuremaks ja selgemaks teevad silmad siiski:). Silmas mugavad.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 3 Tones Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet