1-Day Acuvue Moist

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Moist läätsed on spetsiaalselt kuiva silma jaoks loodud uuenduslikud ühepäevased kontaktläätsed. Need on alati värsked, pehmed, mugavad ja niisked - ka päeva lõpus, sest lääts sisaldab niiskust lukustavat komponenti PVP-d (polüvinüül pürrolidoon), mis sarnaneb inimese enda kudedele ja ei tundu silmas võõrkehana, lastes pisaravedelikul vabalt ringelda nii läätse all kui peal.
NB! BC 9.0 ja "+" tugevusega läätsede tarneaeg on kuni 10 tööpäeva


Proovi ka Pupilo OneDay ühepäevaseid silikoonhüdrogeelist läätsi.


Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.50, 9.00
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 33
Veesisaldus 58%
Materjal Etafilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Ühepäevased kontaktläätsed firmalt Johnson & Johnson. Sobivad eriti hästi kuivadele silmadele. Need läätsed on alati värsked, pehmed, mugavad ja niisked, seda ka päeva lõpus. 1-Day Acuvue Moist kontaktläätsed sisaldavad niiskust lukustavat komponenti PVP-d (polüvinüül pürrolidoon), mis sarnaneb inimese enda kudedele ja ei tundu silmas võõrkehana, lastes pisaravedelikul vabalt ringelda nii läätse all kui peal.

Saadaval kumerusega (BC) 8.5 ja 9.0

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Minu absoluutsed lemmikud! Review by
Kvaliteet
5
Püsivad mugavalt silmas ning piisavalt niisked, et silm ei kuivaks!
Rahulolev klient Review by
Kvaliteet
5
Väga mõnusad läätsed, on tunda nendes niiskust. Varasemalt olen kasutanud muid ning õhtuks on silm ärritunud ning kuiv. Nendega seda probleemi pole.
Kõrge veesisaldusega, mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Tõesti mugavad läätsed, mida unustad, et kannad. Kasutan juba aastaid.
Väga hea kvaliteediga läätsed Review by
Kvaliteet
5
Sobivad minu tundlikele silmadele. Silmad ei väsi, väga mugavad.
Kiidan! Review by
Kvaliteet
5
Olen aastaid kasutanud neid ja minu väga tundlikele silmadele sobivad super hästi, selline tunne nagu polekski midagi silmas ja kui olen isegi magama jäänd läätsedega ei ole mingit ärritust ega punetust tekkinud.
Head, soodsad ja kvaliteetsed läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga õhukesed, kerged ja mugavad läätsed, mille võib silma panna ja unustada, et nad seal on, ning seejuures väga soodsa hinnaga!
Ei soovita Review by
Kvaliteet
2
Olen kasutanud enim 1-Day Acuvue Trueye läätsesid, kuid pika õhtu lõpuks (12-24 tundi) on need lõpuks silma veidi ärritanud, muutunud kuivaks. Mõtlesin proovida 1-Day Acuvue Moist läätsesid. Minu hinnangul ei ole need nii head. Lääts on väga pehme ning igale silma liigutusele väga vastuvõtlik, nurka vaadates, silma pilgutamine jne. Silma panemiselgi lääts vajub korduvalt kokku. Kinnist silma õrnalt hõõrudes võib lääts paigalt nihkuda ning silma ärritada. Lääts on silmas kokku rullunud ning ei ole lihtne silmast välja saada.
Tunnen terve päeva jooksul, et läätsed on silmas.
Parimad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Ainukesed, mida mu silmad pikalt taluvad. Arvasin vahepeal, et ei saagi enam läätsesid kanda, kuna olin üle 10 aasta pidev läätsekandja ja silmad kannatavad läätsesid vaid tund paar. Nende läätsedega suudan vajadusel terve päeva olla. Silmas mugavad ja silm ei hakka kuivama.
Väga mõnus, ei tunnegi silmas läätse Review by
Kvaliteet
5
Mul on silmas pisarakile peaaegu olematu, seetõttu pean väga hoolega läätsesid valima. 1-Day Aquavue Moist läätsed ei ärrita silma ja on väga mugavad. Minu uued lemmikud!
Minu jaoks ideaalsed Review by
Kvaliteet
5
Olen enda jaoks leidnud ideaalsed ühepäevased, mida saan muretult kanda terve päeva.
Super Review by
Kvaliteet
5
Fantastilised läätsed.
Head, õhukesed, ei ärrita silmi Review by
Kvaliteet
3
Head läätsed, aga mõnikord sattuvad praagiga läätsed, mis teevad silmadele haiget (millegi pärast ei istu silmas), lähevad lihtsalt prügikasti. Sellest on ikka kahju.
paimad Review by
Kvaliteet
5
Parimad läätsed mida olen proovinud.
Rahul igati! Review by
Kvaliteet
5
Kiire ja korralik teenindus!
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, peavad kenasti pika kontoripäeva vastu ilma, et kuivama hakkaksid :)
Parimad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen proovinud Dailies Total 1 ja Soflens Daily Disposable läätsesid, kuid Acuvue Moist läätsed on jäänud lemmikuks. Total 1 on liiga suure kumerusega ja raske silmast ära saada ning Softlens silmas liiga liikuv. Acuvue Moist läätsed silmas ei liigu ja neid on kerge silmast eemaldada ning silmad ei lähe kuivaks.
Parimad 1-päevased läätsed. Review by
Kvaliteet
5
Väga head 1-päevased läätsed. Võrreldes teistega, mida proovinud, on need minu kuivade silmade jaoks suurepärased. Soovitan!
Väga hea Review by
Kvaliteet
5
Õhukesed ja kerge tunne. Ei tekita "liiv silmas" tunnet.
Sobiv kontoritööks Review by
Kvaliteet
4
Väga mugavad, pehmed läätsed - sobivad väga hästi kontoritööks. Peale 10 tunnist kasutust lähevad veidi kuivaks, kuid kasutan neid maksimaalselt 9 tundi.
Soovitan!
Väga hea Review by
Kvaliteet
5
Väga õhukesed ja ei muutu "liivaseks". Saab mõnusalt kaua kanda.
Elupäästjad kuivadele silmadele Review by
Kvaliteet
5
Tõelised elupäästjad neile, kellel on väga kuivad silmad. Enne seda kasutasin ühepäevaseid Focus Dailies all day Comfort, aga nendega muutusid silmad kohe kuivaks ja tekkis liivateratunne, isegi tilgutamine ei aidanud. Nii et minu väga väga kuivadele silmadale need hästi ei sobinud. 1-Day Acuvue Moist on oluliselt parem, kuivatavad silma kõvasti vähem ja liivateratunnet silmades ei ole enam üldse pidanud tundma. Mul on väga hea meel, et ma neid proovisin:)
Ülimugavad õhukesed läätsed, mis ei koorma silma! Review by
Kvaliteet
5
Olen siiani pigem kuuajaseid Biofinity läätsesid pruukinud, kuid otsustasin päevaseid proovida. Toote kirjeldus ahvatles mind just neid läätsesid proovima! Tuleb tunnistada, et igasugused ootused said igatepidi ületatud! Jube mugavad ja kerged läätsed. Kui tavaliselt mu tundlikud silmad hakkavad päeva teises pooles ikka märku andma, et võõrkeha tuleks silmast eemaldada, siis nende puhul oleksin need kogemata isegi silma unustanud!
Väga head läätsed. Review by
Kvaliteet
5
Väga head ja mugavad läätsed. Silm ei muutu päeva lõpuks kuivaks ja läätsed ei ole ebamugavad silmas.
Head. Väga head Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud Acuvue Oasyst, TruEye'd ja Moist'i, ja tuleb tunnistada, et Moist on neist kõige parem. Väga õhuke (Oasys ja TruEye on ka õhukesed teistega võrreldes) ja ei jäta liiva silma sattumise tunnet. Pehmuse ja õhukese paksuse tõttu on veidi keeruline teda silma saada, aga kogenum läätsekasutaja tuleb sellega uhkesti toime. Täna püüaksin olemasolevad Oasysed ja TruEye'd maha müüa ja osta pigem Moist'id.

* kasutaja on väga tundlike silmadega, nn. kuiva silma sündroomiga.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 1-Day Acuvue Moist

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet