laatsed

1-Day Acuvue Moist

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Moist läätsed on spetsiaalselt kuiva silma jaoks loodud uuenduslikud ühepäevased kontaktläätsed. Need on alati värsked, pehmed, mugavad ja niisked - ka päeva lõpus, sest lääts sisaldab niiskust lukustavat komponenti PVP-d (polüvinüül pürrolidoon), mis sarnaneb inimese enda kudedele ja ei tundu silmas võõrkehana, lastes pisaravedelikul vabalt ringelda nii läätse all kui peal.


NB! BC 9.0 ja "+" tugevusega läätsede tarneaeg on kuni 10 tööpäeva
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp 1-päevased
Pakendi suurus 30
Kumerus BC 8.50
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 33
Veesisaldus 58%
Materjal Etafilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Ühepäevased kontaktläätsed firmalt Johnson & Johnson. Sobivad eriti hästi kuivadele silmadele. Need läätsed on alati värsked, pehmed, mugavad ja niisked, seda ka päeva lõpus. 1-Day Acuvue Moist kontaktläätsed sisaldavad niiskust lukustavat komponenti PVP-d (polüvinüül pürrolidoon), mis sarnaneb inimese enda kudedele ja ei tundu silmas võõrkehana, lastes pisaravedelikul vabalt ringelda nii läätse all kui peal.

Saadaval kumerusega (BC) 8.5 ja 9.0

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Parimad 1-päevased läätsed. Review by Alice
Hind
Kvaliteet
Väga head 1-päevased läätsed. Võrreldes teistega, mida proovinud, on need minu kuivade silmade jaoks suurepärased. Soovitan! (Postitatud 20.09.2017)
Väga hea Review by Kristel
Kvaliteet
Hind
Õhukesed ja kerge tunne. Ei tekita "liiv silmas" tunnet. (Postitatud 09.09.2017)
Sobiv kontoritööks Review by Meelis
Hind
Kvaliteet
Väga mugavad, pehmed läätsed - sobivad väga hästi kontoritööks. Peale 10 tunnist kasutust lähevad veidi kuivaks, kuid kasutan neid maksimaalselt 9 tundi.
Soovitan! (Postitatud 30.08.2017)
Väga hea Review by Kristel
Hind
Kvaliteet
Väga õhukesed ja ei muutu "liivaseks". Saab mõnusalt kaua kanda. (Postitatud 25.08.2017)
Elupäästjad kuivadele silmadele Review by Aleksandra
Hind
Kvaliteet
Tõelised elupäästjad neile, kellel on väga kuivad silmad. Enne seda kasutasin ühepäevaseid Focus Dailies all day Comfort, aga nendega muutusid silmad kohe kuivaks ja tekkis liivateratunne, isegi tilgutamine ei aidanud. Nii et minu väga väga kuivadele silmadale need hästi ei sobinud. 1-Day Acuvue Moist on oluliselt parem, kuivatavad silma kõvasti vähem ja liivateratunnet silmades ei ole enam üldse pidanud tundma. Mul on väga hea meel, et ma neid proovisin:) (Postitatud 23.07.2014)
Ülimugavad õhukesed läätsed, mis ei koorma silma! Review by Anniki
Kvaliteet
Hind
Olen siiani pigem kuuajaseid Biofinity läätsesid pruukinud, kuid otsustasin päevaseid proovida. Toote kirjeldus ahvatles mind just neid läätsesid proovima! Tuleb tunnistada, et igasugused ootused said igatepidi ületatud! Jube mugavad ja kerged läätsed. Kui tavaliselt mu tundlikud silmad hakkavad päeva teises pooles ikka märku andma, et võõrkeha tuleks silmast eemaldada, siis nende puhul oleksin need kogemata isegi silma unustanud! (Postitatud 19.12.2013)
Väga head läätsed. Review by Helena
Hind
Kvaliteet
Väga head ja mugavad läätsed. Silm ei muutu päeva lõpuks kuivaks ja läätsed ei ole ebamugavad silmas. (Postitatud 21.05.2013)
Head. Väga head Review by Tiiu
Hind
Kvaliteet
Olen kasutanud Acuvue Oasyst, TruEye'd ja Moist'i, ja tuleb tunnistada, et Moist on neist kõige parem. Väga õhuke (Oasys ja TruEye on ka õhukesed teistega võrreldes) ja ei jäta liiva silma sattumise tunnet. Pehmuse ja õhukese paksuse tõttu on veidi keeruline teda silma saada, aga kogenum läätsekasutaja tuleb sellega uhkesti toime. Täna püüaksin olemasolevad Oasysed ja TruEye'd maha müüa ja osta pigem Moist'id.

* kasutaja on väga tundlike silmadega, nn. kuiva silma sündroomiga. (Postitatud 26.02.2012)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 1-Day Acuvue Moist

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet