1-Day Acuvue Define Natural Sparkle

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Ühepäevased värviefekti juurde andvad kontaktläätsed firmalt Johnson & Johnson. Sobivad eriti hästi kuivadele silmadele kuna on tehtud 1-Day Acuvue Moist läätsede põhjale. Need läätsed on alati värsked, pehmed, mugavad ja niisked, seda ka päeva lõpus. Saadaval kumerusega (BC) 8.5.NB! Tootja on otsustanud lõpetada 1-Day Acuvue Define läätsede tootmise. Tühjendusmüügis on veel osad tugevused olemas, vaata lähemalt SIIT!

Selle toote valikud puuduvad

Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.50
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 25.5
Veesisaldus 58%
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

1-Day Acuvue Define läätsed on spetsiaalselt kuiva silma jaoks loodud uuenduslikud ühepäevased värvilised kontaktläätsed. Need on alati värsked, pehmed, mugavad ja niisked - ka päeva lõpus, sest lääts sisaldab niiskust lukustavat komponenti PVP-d (polüvinüül pürrolidoon), mis sarnaneb inimese enda kudedele ja ei tundu silmas võõrkehana, lastes pisaravedelikul vabalt ringelda nii läätse all kui peal. Antud läätsed on tehtud 1-Day Acuvu Moist läätsedele, seega on ühed mugavaimad 1-päevalised värvilised läätsed.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Halb kogemus Review by
Kvaliteet
1
Väga ilusad rohelistel silmadel, kuid millegipärast ei suuda ma neid normaalselt silmas üle kahe tunni kanda. Mitte selle pärast, et need hõõruma hakkavad, vaid selle pärast, et need muudavad mu nägemise uduseks ja teevad selle tõttu ka pea ”hulluks”. Läätsed ujuvad silmas. Kahjuks üsna tuulde visatud raha minu jaoks.
Pruunide silmadega pole efekti Review by
Kvaliteet
2
Pruunide silmadega pole efektist üldse aru saada ja ei ole nii niisked kui Dailies Total läätsed.
Seni kõige halvem valik Review by
Kvaliteet
3
Läätsedega on pilk udune ning lääts ei saa silmaga kontakti, vaid ujub silmas. Sinise silma rõhutamine on vaevumärgatav ning nägemisteravus pole piisav võrreldes tavaläätsedega. Kasutatud on ainult 3 paari ja ilmselt jäävad ülejäänud seisma.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 1-Day Acuvue Define Natural Sparkle

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet