89,96

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Ühepäevased värviefekti juurde andvad kontaktläätsed firmalt Johnson & Johnson. Sobivad eriti hästi kuivadele silmadele kuna on tehtud 1-Day Acuvue Moist läätsede põhjale. Need läätsed on alati värsked, pehmed, mugavad ja niisked, seda ka päeva lõpus. Saadaval kumerusega (BC) 8.5.


NB! Tootja on otsustanud lõpetada 1-Day Acuvue Define läätsede tootmise. Tühjendusmüügis on veel osad tugevused olemas, vaata lähemalt SIIT!

Selle toote valikud puuduvad

Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.50
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 25.5
Veesisaldus 58%
Tootja Johnson & Johnson

Detailid

1-Day Acuvue Define läätsed on spetsiaalselt kuiva silma jaoks loodud uuenduslikud ühepäevased värvilised kontaktläätsed. Need on alati värsked, pehmed, mugavad ja niisked - ka päeva lõpus, sest lääts sisaldab niiskust lukustavat komponenti PVP-d (polüvinüül pürrolidoon), mis sarnaneb inimese enda kudedele ja ei tundu silmas võõrkehana, lastes pisaravedelikul vabalt ringelda nii läätse all kui peal. Antud läätsed on tehtud 1-Day Acuvu Moist läätsedele, seega on ühed mugavaimad 1-päevalised värvilised läätsed.
 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Ostuga rahul Review by
Kvaliteet
4
Minu arvates on need siiamaani parimad kontaktläätsed üldse, mida olen kasutanud. Põhjus on selles, et kohe kui silma panin nägin täiesti selgelt. Teiste kontaktläätsedega on pilt vahepeal udune ja kisuvad väga kuivaks, kuid need püsisid alati niisked ja ei andnud ennast väga tunda. Ainuke märkus oleks see, et need tõesti ujuvad silmas, kuid mind see ei häiri, sest see on minimaalne.
Efektne! Review by
Kvaliteet
5
Mustjas ring läätsede ääres teeb silmad väga efektseks, aga samas ei tekita liiga kunstlikku ilmet. Minu vaieldamatud lemmikud, tavalisi 1-päevaseid ei raatsigi enam osta. Silmas on läätsed väga mugavad, mina isegi eelistan neid tavalistele. Õhtuks annavad nad tõesti end tunda, aga siis olekski mõsitlikum lääts ära võtta ja lasta silmal puhata. Kes muidu värvliste läätsede fänn, aga soovib 1-päevaseid kanda, siis see toode on väga hea alternatiiv.
Sära juurde andvad 1-päevased läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga hea vaheldus tavalistele 1-päevastele läätsedele. Annab silmadele sära juurde. Mõnusalt õhukesed ning pehmed. Silmas mugavad umbes 8-10 tundi, peale seda hakkavad juba ennast tunda adndma.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 1-Day Acuvue Define Natural Shimmer

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet